Kontakt oss

Hardanger AKS AS
Sjusetevegen 67
5610 Øystese

Tlf: 56 55 01 60
E-post: firmapost@hardangeraks.no

Vaskeriet

Anne Nyhus

Anne Nyhus

Avdelingsleiar

Tlf: 47 47 70 31 / 56 55 01 60
E-post: vaskeriet@hardangeraks.no

Kontakten kafé/catering

Helge F. Bu

Helge F. Bu

Avdelingsleiar

Tlf: 47 47 70 33 / 56 55 01 60
E-post: kontakten@hardangeraks.no

Service (makulering)

Elin Nyland

Elin Nyland

Avdelingsleiar

Tlf: 47 47 70 32 / 56 55 01 60
E-post: service@hardangeraks.no

Tre-avdelinga

Ivar Fjærestad

Ivar Fjærestad

Avdelingsleiar

Tlf: 47 47 70 43
E-post: tre@hardangeraks.no

Ved-avdelinga

Ivar Fjærestad

Ivar Fjærestad

Avdelingsleiar

Tlf: 47 47 70 37
E-post: ved@hardangeraks.no

Administrasjon

Ona M Waage

Ona M Waage

Administrasjonsleiar

Tlf: 400 34 240
E-post: ona@hardangeraks.no

 

Tilbakemelding

Hardanger AKS AS

Hardanger AKS AS tilbyr produkt og tjenester utført av personer som trenger tilrettelagt arbeid og arbeidstrening. Arbeidet bidrar til å utvikle ressurser hos den enkelte arbeidstaker. Arbeidstakere blir videresendt til oss fra NAV.

Kontakt oss

Sjusetevegen 67, 5610 Øystese

Tlf.:
56 55 01 60
E-post: firmapost@hardangeraks.no

Følg oss